Kdysi dávno jsem to slíbila, tak při příležitosti menší rekonstrukce těchto stránek to plním - na řadě je pár informací o mě samotné. Vezmu to asi popořádku. Mé celé jméno je Jana Jirásková, narodila jsem se v červnu 1984, bydlím v Liberci (Vratislavicích) a studuji informatiku na TUL.

Ke skupině Pink Floyd jsem si našla cestu sama v době, kdy jsem na to měla "svůj věk". Jako první se ke mě dostala kazeta The Wall a poměrně ihned (u Mother) jsem poznala, že tohle je jedna z nejlepších věcí, se kterými jsem se doposud setkala. Pak má láska k této skupině nabrala poměrně rychlého spádu... Koncem května 2003 jsem zveřejnila tyto stránky, které původně sloužily jako můj maturitní projekt z informatiky.

Moje minianketa o Pink Floyd:

Nejoblíbenější album (před Dark Side): Meddle.

Nejoblíbenější album (po Dark Side): Asi The Wall, ale záleží čistě na náladě. V takových chvílích nejčastěji konkurují Dark Side of the Moon, The Division Bell a The Final Cut.

Nejlepší sólová tvorba: Roger Waters.

Nejlepší sólové album: Amused to Death.

Nejoblíbenější člen Pink Floyd: To jsou všichni, ale asi bych nebyla upřímná, kdybych zapřela, že od koncertu Rogera Waterse mám pro toho pána trochu slabost.

Můj splněný "Pink Floyd sen": Nepochybně koncert Rogera Waterse.

Můj další (mnohdy už nesplnitelný) "PF sen": Nová deska a koncert Pink Floyd, další koncert Rogera Waterse...

Můj skutečný noční "PF sen": Byl o plánovaném loučení, posledním koncertu Pink Floyd v Pompejích... Byla to tak trochu volovina, ale celý den mě pak bylo neskutečně krásně:-)

Pokud jde ještě o jinou hudbu, kterou poslouchám, tak to jsou hlavně Led Zeppelin (ty mě svou dokonalostí už nejednou dohnali na pokraj šílenství:) a Peter Gabriel, který mě zase několikrát dojal svým zastřeným hlasem téměř k slzám. Ale co se dá dělat, Floydi jsou stejně jen jedni...

Tak už mě nic dalšího, co bych Vám o sobě řekla nenapadá. Zkuste si někdy dvě hodiny po půlnoci a odpovídat na otázky ve vlastním dotazníku... K tomu mi tady právě začala It's Miracle a tuhle skladbu já opravdu strašně miluju. Tak jdu pozorně poslouchat (a pak možná i spát)... Přeji Vám dobrou noc (den?) a mějte se moc fajn. JanaTak to jsem já:)